Терміново перевести Дам 27 балів

Терміново перевести Дам 27 балів

  • Дорогий Боб, Дякую за Ваш лист. Ви просили мене описати мій будинок. Ну, я думаю, що він дуже відрізняється від вашого. Він має чотири поверхи, і моя спальня знаходиться на верхньому. Це єдина кімната на цьому поверсі. У мене не так багато меблів в ньому. Є невелика шафа в кутку кімнати, де я тримаю свій одяг. Поруч з гардеробом є торшер і крісло. Мені подобається сидіти в кріслі, читати книги .Під моєю кімнатою є спальня моїх батьків, яка знаходиться поруч з вітальні. У нас є обід, вечеря і чай у вітальні, і ми, як правило, витрачаємо багато часу там. Нижче є ще один поверх, на якому знаходиться кухня, ми тримаємо наших тварин: коня, корову і кілька овець .Вроде так.
  • Привіт Боб.
    Спасибі за лист. Ти запитав мене про мій будинок. Добре, я думаю це дуже ... для тебе. В нм чотири поверхи, моя кімната знаходиться на найвищому. Це тільки кімната, у мене немає меблів в ній. Тільки гардероб в кутку моєї кімнати ...
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

68 + = 78

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: