Твір про природу мінімум 1 лист її

Твір про природу мінімум 1 лист її

  • природадає людині все необхідне для його існування. Але, часто ми не цінуємо ці дари, не замислюючись, зриваємо квіти і гілки на деревах, не даючи нічого взамін. Нам здається, що це дрібниця, адже виростуть нові. Обернувшись на всі боки, складно не помітити - як же все такипрекрасна природа. Нам потрібно лише навчитися цінувати е!
  • Настала осінь. Сонце гріє ещ майже по-літньому, прагнучи віддати останнє нерозтрачене тепло. На блакитному і чистому небі ещ майже немає хмар. Тільки вітер став більш холодним і різким, нагадуючи про те, що на дворі вже вересень місяць. Серед яскравої зелені вже помітні перші провісники осені: жлтие і червоне листя. Скоро вони опаде з дерев і покриють собою все дороги і дорожкі.Птіци вже починають збиратися в зграї, готуються до тривалого перелту в тплие краю. Ещ чується звідусіль їх весла гомін, щебетання, які незабаром вщухнуть до нової весни. Ещ не почався сезон затяжних і бурхливих злив, однак небо вже зрідка супиться. Іноді на землю проливається дощ, але калюжі висихають тут же під останніми ласкавими променями солнца.По вранці стає холодніше. Небо в цей час дивно прозоре, чисте і високе. Здається, ніби посилився вітер розігнав всі хмари, розметав їх по далеких куточках, щоб ніщо не заважало сонця дарувати нам сво тепло. Поряд з червоним листям червоніють і ягоди. Всі чагарники ніби спеціально прикрасили до початку осені. Ягоди різних розмірів тихенько погойдуються, залучаючи уваги птахів і маленьких тваринок, які роблять запаси на зиму. У повітрі стоїть особливий осінній аромат: запах свіжоскошеної трави, нагрітої за літо землі і стиглих яблок.Прірода одягається в яскраві осінні фарби, прагнучи покрасуватися перед приходом чрно-білої зими. Це схоже на прощальний карнавал, де золота осінь прагне показати всю свою красу. Швидкість і різкість жаркого літа йдуть, поступаючись місцем поважності і неквапливості, що більше відповідає нинішньому часу року. Навіть докучливі комахи, раніше практично невловимі, ​​тепер починають впадати в сплячку. Їх руху, повільні і сонні, не дають забути про те, що осінь вже на порозі.Але, перш ніж остаточно похолодає і зблякнуть яскраві фарби, належить ещ порадіти останньому привіту від тплого пори року: бабиного літа. Ця межа між літом і восени по-особливому яскрава і помітна. Вона наче всотала в себе найбільш яскраві і тплие фарби, поєднала тепло і яскравість літа з повільністю і затишком осені. У цей час можна насолодитися останнім теплом і, під променями вже похололі, але вс ещ тплого сонечка, помріяти про майбутнє спекотне літо.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 3 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: