У чому виражається чесність

У чому виражається чесність

  • У щирості, в правді, в довірі ...
  • Що таке чесність? Чесність це дуже багатогранне поняття, яке впливає на наше життя у багатьох відношеннях. Чесність висловлює повагу як до себе, так і до інших людей.
    Ганебність не поважає ні себе, ні інших. Чесність наповнює життя відкритістю, надійністю і щирістю; вона висловлює прагнення жити на світлі. Ганебність шукає тіні або прикриття. Це прагнення жити частково у темряві. Чесність прагне говорити правду собі і іншим навіть якщо це важко. Бути чесним означає не просто не брехати, але бути щиро відданим правді. Чесна людина з відкритим серцем шукає істину. Чесність починається в нашій душі, потім переходить в стосунки з іншими людьми і в усі, що ми робимо. Чесним людям можна довіряти, на них можна покластися, твердо знаючи, що вони - ті, ким представляються, думають те, що говорять. Тримають своє слово. Рівень чесності на якому живе людина, впливає на всю його життя, взаємини з людьми, його думка про себе. Чесність - це чеснота, якою володіли багато великих людей, і до неї прагнуть ті, хто хоче реалізувати своє вище "я". Чому ж тоді так важко бути чесними? Чому є люди, які бажають бути безчесними?
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

28 − = 23

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: